Maska Oczyszczająca z Błękitną Glinką, Żeń-Szeniem i Złotym Korzeniem 60g

Cena:4.00

Fitokosmetik - Maska Oczyszczająca z Błękitną Glinką, Żeń-Szeniem i Złotym Korzeniem 60g

Maska oczyszczająca z ekstraktem z żeń-szenia i złotego korzenia to nowoczesny i naturalny środek do głębokiego oczyszczania skóry. Maska zawiera błękitną glinkę która ma działanie wybielające i oczyszczające. Zawarte w masce drobinki sosnowe delikatnie i skutecznie oczyszczają skórę i stymulują regeneracje komórek. Wyciągi z żeń-szenia i złotego korzenia stymulują metabolizm skóry, zatrzymując proces starzenia. Przy regularnym stosowaniu maski skóra staje się świeża, gładka i promienna.

Złoty korzeń niweluje proces tworzenia się zmarszczek, spowodowany utratą naturalnej zdolności wiązania wody w skórze oraz wykazuje silne działanie przeciwzapalne, przeciwalergiczne i uelastyczniające.
Żeń-szeń - ma działanie antyoksydacyjne, antycellulitowe, rewitalizujące, regenerujące, poprawiające ukrwienie skóry, ułatwiające jej regenerację.

PRODUKT NATURALNY

Zastosowanie: Do pielęgnacji skóry twarzy, ciała
Sposób użycia: Zawartość torebki wymieszać z wodą do konsystencji śmietany i nanieść na skórę. Po 10-15 min zmyć ciepłą woda i nałożyć ulubiony krem. Zaleca się stosować 2-3 razy w tygodniu.

Skład: Glinka błękitna, naturalna, wysokiego stopnia oczyszczenia, drobinki sosnowe, wyciąg ze złotego korzenia, wyciąg z żeń-szenia

Masa netto 60g
Status produktu – kosmetyk
Termin przydatności do użycia podany  na opakowaniu.
Kraj pochodzenia: Federacja Rosyjska

Facebook