Idea

Naturalnie, ekologicznie, z umiarem.
Kobieco i zmysłowo.

Kobieco Mi to idea zamiany ilości na rzecz jakości oraz dążenie do życia w duchu ekologii.

Kobieco Mi To przestrzeń dedykowana Kobiecie, poświęcona i wspierająca głównie twórczość kobiecą, choć Mężczyźni też mają w niej swój piękny i twórczy udział.

Wszystkie rzeczy, które zapraszam do świata Kobieco Mi, wyłoniły się z wyobraźni ludzkiej - mają swoje korzenie w tradycji tworzenia a inspirację czerpią z wielopokoleniowego doświadczenia.
We wszystkich odnalazłam energię natchnienia i radości tworzenia oraz to, co zawsze porusza mnie do głębi – niesamowitą, porywającą, ludzką pasję...

Dotyczy to zarówno rękodzieła jak i produktów wytwarzanych na szerszą skalę, jednak z poszanowaniem Natury i w oparciu o naturalne komponenty.

Z całej przebogatej gamy twórczości rękodzielniczej postanowiłam skupić się na tej, która pozwala nam, Kobietom, wyrazić siebie - swoją tożsamość, charakter, nastrój, koloryt, temperament i piękno, jak również pomaga w tworzeniu niepowtarzalnej, intymnej Przestrzeni, dającej wytchnienie, poczucie bezpieczeństwa i pozytywne wsparcie dla nas i naszych bliskich.

Dodałam do tego naturalne kosmetyki, które pozwalają nam dbać o siebie w sposób zdrowy, bezpieczny i niezwykle zmysłowy.

Jeśli któraś z prezentowanych rzeczy przemówi do Ciebie, zawoła, zainspiruje, mrugnie, uśmiechnie się, szepnie coś do ucha... - może być Twoja.
Część z prezentowanych przedmiotów jest dostępna wyłącznie na indywidualne zamówienie.

Zapraszam do Kobiecej Przestrzeni - Świata Zmysłów, Piękna i Pasji...

Facebook